SLUŽBY

KLASICKÁ MASÁŽ

Je základom všetkých masáži, aktivuje celkový krvný a lymfatický obeh,ktorý následne zlepšuje okysličenie organizmu a odlev škodlivých látok z tela. Zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu.

MASÁŽ TVÁRE

Má omladzujúce a povzbudzujúce účinky pre pleť, prekrví pokožku, odstráni únavu a pôsobí aj ako prevencia pred vráskami a stárnutím

REFLEXNÁ MASÁŽ

Vykonáva sa na tele klienta bez použitia oleja s cieľom odstrániť chorobné zmeny na koži a v tkanivách. Pôsobí na nervový systém, ktorý je hlavným riadiacim systémom v organizme človeka. Pri masáži dráždime receptory a to sa prenáša dostredivými dráhami do mozgu. Odtiaľ vychádzajú spätné reakcie do kože a podkožia, svalov a orgánov, čím dochádzak ich lepšiemu prekrveniu

BANKOVANIE

Bankovanie (niekedy tiež vákuo terapia) je vhodná doplnková metóda klasických masáži. Bankovanie je metóda stará niekoľko tisíc rokov, pochádzajúca zo starej Číny. Dokáže odstrániť bolesti chrbtice a pohybového aparátu a tiež priaznivo ovplyvňuje funkciu vnútorných orgánov. Bankovanie spočíva v prikladaní sklenených nádobiek na pokožku. Vzduch v banke sa pred aplikáciou zohreje, banka sa tak po priložení prisaje na kožu, ktorú podtlak vtiahne dovnútra. Pokožka sa prekrví a prudko zčervená. Táto metóda je však úplne bezbolestná , pociťujete iba ľahké pnutie, ako keby ťahanie.

MÄKKÉ TECHNIKY

Hlavnou funkciou mäkkých techník je odstraňovanie svalových bolestí a zvýšeného napätia, uvoľnenie šliach a jaziev, práca s triggerpoints.

KINESIOTAPING

Je to terapeutická metóda , ktorá využíva špeciálnu elastickú pásku na zlepšenie funkcie tkanív a fyziologických systémov.

 

LIEČEBNÁ TELESNÁ VÝCHOVA

Liečebná telesná výchova (LTV) sa zameriava na správne držanie tela, liečbu bolestí chrbta, liečbu plochonožia, terapiu po úrazoch ako aj na celkovú kondíciu.